Yastık imalatlarımız

ileadmin

Yastık imalatlarımız

Yastık imalatlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve yıllardır oluşan talepler karşısında bir standarta ulaşmış yastıklardır.

Üretim yerimiz olan Ankara’da yastık imalatı iç hammaddesi hazırlanmasından dolumun yapılıp dış kılıfı dikilene kadar hatasız ve ter temiz hazırlanmaktadır.

Ev tekstili ürünleri günlük hayatta özellikle uykuya başladığımız dakikadan uyanana kadar neredeyse günümüzün yarısını kapsamaktadır. Yastık da boyun ve baş bölgemizi rahat ettirmeye ve daha kaliteli bir uyku almamanızı sağlayan bir ev tekstili ürünüdür.

Günümüzde kullanılan yastık çeşitlerini sıralayacak olursak.

Silikon Yastık; İç dolgu maddesi sentetik ve yumuşak dır. Kullandıktan sonra kendi şeklini alabilen ve yumuşak yastık tercih eden, otellerde, pansiyonlarda, öğrenci yurtlarında ve genel kamu alanlarında kullanılan bir yastık çeşidi dir.

Yün yastık; Yün yastık iç dolu maddesi tamamen doğal bir ürün olması dolayısıyla daha sağlıklı bir ürün olup son senelerde gelişen teknoloji ile makinada yıkanabilir.

Kaz Tüyü yastık hazırlanırken kazlardan temin edilen tüylerin en kullanışlı olan yeri gıdık tüyüdür. Kaz tüyü yastık imalatında kullanılan dış kumaşının çok sık dokuma olması gerekir ki tüyler yüzüne çıkmasın.

Birde şantiyelerde kullanılan geri dönüşüm ham maddelerden hazırlanan yastıklar vardır bu yastıklar diğer yastıklara nazaran daha ucuza mal olmaktadır.

Yastıkların yıkama talimatı ve yıkama şekli çamaşır makinasında en narın programda yıkayıp sıkma işlemini yaptırmadan kendimiz kaba suyunu sıkıp güneşli ve açık havada kurutmalıyız.

Ankara’da otel yastığı, silikon yastık, işçi yastığı ve evlerde kullanacağımız yün yastık, kaz tüyü yastık ve pamuk yastık ihtiyacınız olduğu zaman bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın